O ZESPOLE
Załączone pliki :

       
plik audio: MIX_LATA_80.mp3


                               Jesteśmy wśród najlepszych w Polsce 

 

                                                        Certyfikat Jakości 

 zespół na wesele  

Maniek  Od 2007 roku w Zespole "MODERN PLAYER" 

Wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów , prezenter - wodzirej, showman. Od wielu lat pracuje w branży muzycznej.

W latach 90-tych-2000 był Liderem i założycielem znanej w Polsce formacji "THULE"( singiel "Niewinna"),która po przebojowym swoim singlu tak jak zespół "ŁZY" z Anią Wyszkoni została wybrana przez czołową w Polsce wytwórnię płytową i podpisała z nią kontrakt otwierając tym zawodową drogę na polski rynek muzyczny. W 2000 roku ciężki wypadek samochodowy zatrzymał jego karierę na 7 lat przekreślając tym poważne plany muzyczne oraz nie dokończony kontrakt płytowy.

Po odrodzeniu muzycznym występował w Polsce jak i za granicą w wielu medialnie znanych projektach muzycznych takich jak:  toDobro”,  „Londyński  Cureheads” – kliknij video link: koncert  w  TV Chile:  https://www.youtube.com/watch?v=BvLUrnYgcdg  „ Freex Family” dla TV Polsat  „Modern Touching” polski cover show zespołu "Modern Talking"  

W 2014 r. współpracował i koncertował również z Zespołem   „LOKA”znanym z Radia i Telewizji  przebojami:   hit lata LOKA  „Prawdziwe powietrze” kliknij link: https://www.youtube.com/watch?v=EztDIotz7Nc

Kamila  – Od 2008 roku w Zespole "MODERN PLAYER" 

 Jest z wykształcenia wokalistką z Licencjatem Akademickim. Obecnie realizuje Wyższe studia magisterskie na wydziale wokalnym w Łodzi.

 W zespole „MODERN PLAYER"  obsługuje również instrumenty klawiszowe oraz pełni funkcję  Prezentera - wodzireja. Śpiewa również klasycznie.  Mówią o niej, że ma to coś  w sobie.  Posiada bardzo ciekawą osobowość sceniczną,którą pokazała podczas występów w programie "Must be the Music" TV POLSAT  grając jako nieliczna w Polsce na mało spotykanym instrumencie jakim jest „THEREMIN„ łącząc z tym śpiew klasyczny  "Freex Family" występ "Must be the music"  kliknij video link: https://www.youtube.com/watch?v=pho_UjthajA

Mirek  -  Od 2007 roku w Zespole "MODERN PLAYER" 

 W zespole "Modern Pleyer" jest  gitarzystą, wokalistą,  DJ_jem, realizatorem technicznym dżwięku.  Od wielu lat pracuje w branży muzycznej jako muzyk oraz Manager muzyczny. Gra również na akordeonie. Jest założycielem i właścicielem Zespołu "MODERN PLAYER”   jak również innych znanych medialnie projektów muzycznych takich jak "Modern Touching" polski cover-show „Modern Talking”  czy współzałożycielem formacji "Freex Family"  stworzonej dla TV POLSAT  znanej z telewizyjnego odcinka finałowego  "Must be the music."  

MIX 16 min.  z WESELA 08.08.2015r Łomianki/Warszawa

„MODERN PLEYER” dawne "Acapulco-show" istnieje od 2007 roku. Tworzą go niezmiennie ci sami muzycy Kamila, Maniek, Mirek. Muzycy ci znani są również z medialnych projektów muzycznych Radia i Telewizji. 

Zespół  posiada  wieloletnie doświadczenie w branży sceniczno-estradowej, koncertowej oraz w  graniu muzyki taneczno-imprezowej na weselach i innych imprezach, również prestiżowych  Eventach  Firmowych w całej Polsce.

Atutem Zespołu jest pełen  profesjonalizm, wysoka kultura osobista, dobry humor, szacunek dla klienta i gości oraz praca bez spożywania napojów procentowych. Duże doświadczenie oraz wymienione atuty zespołu  to 100% towa  gwarancja udanej imprezy.

 Zespół gra największe przeboje Światowego repertuaru z LAT 60/70/80 po współczesny,  muzykę polską na wesela również przeboje  (Disco-polo).

 Repertuar zawsze dobierany jest pod klimat  każdej imprezy tak aby trafiał w gusta zaproszonych gości. 

Poniżej nasz autorski projekt dla programu TV POLSAT "Must be the Music"  Maniek,Kamila,Mirek z "Modern Player"

                                             Nasz koncert LIVE..

 

MIX 26 min. z WESELA 08.08.2015r Łomianki/Warszawa

                      Oczepiny weselne

                           Modern Talking cover-show

 

Nasz koncert FINAŁOWY.  "Must be the music"

 

                    

Nasza LIMUZYNA wynajem Śluby-Rozrywka-Biznes

 

 

 

 

  
     
   
 
licznik odwiedzin - 19482006        | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS